LV | EN | RU

Sociālais centrs Rīgā

Par mums

Pestīšanas armijas sociālais centrs Rīgā darbojas kopš 2010.gada un tā mērķis ir sniegt Kristus žēlastību un Viņa mīlestību, lai cilvēki atvērtu Dievam savu sirdi un paļautos turpmāk uz Dievu, ieliekot savas dzīves Viņa rokās. Durvis ir atvērtam ikvienam, kas nokļuvis grūtā dzīves situācijā: gan daudzbērnu ģimenes, gan invalīdi, tie, kam ir piešķirt trūcīgo vai maznodrošināto statuss, pensionāri, bezdarbnieki un cilvēki bez statusa. Katru mēneši Centrā tiek izsniegta silta maltīte simtiem trūcīgi un izmisušu cilvēku, kā arī izsniegts apģērbs un apavi un dota iespēja izmazgāt veļu un nomazgāties dušā.
Pēc nepieciešamības cilvēki tiek apciemoti mājās. Soc. centrā strādā sociālais darbinieks, kurš sniedz konsultācijas un palīdz, iespēju robežās, tiem Rīgas iedzīvotājiem, kas paši nespēj – palīdzot nokārtot nepieciešamos dokumentus, kā arī sniedz garīgu atbalstu. Uzmanību! Pestīšanas Armijas Sociālais centrs neapmaksā komunālos rēķinus.

Anita Voznaja

Centra vadītāja

Iknedēļas aktivitātes

Trešdiena

09.30 -14.00 Centrs atvērts

Ceturtdiena

09.30 -14.00 Centrs atvērts

Piektdiena

09.30 -14.00 Centrs atvērts

Trešdienās un ceturtdienās Rīgas sociālajā centrā notiek dievkalpojumi un citas aktivitātes: Bībeles nodarbības, šūšanas grupa, kopīgas šaha spēles.

Pēc nodarbībām veidojam kopīgu sadraudzību pie tējas tases. Mēs uzskatām, ka katram cilvēkam ir iespēja mācīties un būt apmācītam, lai taptu par Kristus mācekli un Viņa sekotāju.

Jaunumi  

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Kontakti

Bruņinieku iela 10a, Rīga, LV-1001

Anita Voznaja (Vadītāja)
anita.voznaja@pestisanasarmija.lv
25440063

Zaiga Matvejāne (Sociālais darbinieks)
zaiga.matvejane@pestisanasarmija.lv
20427522

Vai Tev nepieciešama aizlūgšana?

Rīgas sociālais centrs