LV | EN | RU

Galvenais ofiss

Par mums

Reģionālā štāba mērķis ir sniegt garīgu un izglītojošu atbalstu, kā arī personāla un programmu materiālus Pestīšanas armijai visā Latvijā.

Bruņinieku 10a, LV-1001, Rīga
9.30 – 17.00 (pārtraukums: 13.00 – 14.00)
info@pestisanasarmija.lv
67310036

Kontakti

Marie Willermark

Reģionālā vadītāja
marie.willermark@fralsningsarmen.se

Kathleen Johansson

Projektu un komunikācijas virsnieks
kathleen.johansson@pestisanasarmija.lv

Erik Johansson

Izgltības koordinātors un atbalsta virsnieks reģionālajam vadītājam
erik.johansson@pestisanasarmija.lv

Klāvs Māris Miezis

Reģionālā vadītaja asistents
klavs.miezis@pestisanasarmija.lv
67310036

Artūrs Baltacis

Reģionālā štāba darbinieks
arturs.baltacis@pestisanasarmija.lv

Anzhelika Kryvenko

Koordinatore darbam ar ukrainas bēgļiem
anzhelika.kryvenko@pestisanasarmija.lv

Edvīns Skeltons

Galvenais grāmatvedis
edvins.skeltons@pestisanasarmija.lv
26599362

Inese Krastiņa

Sociāla darba vadītāja
inese.krastina@pestisanasarmija.lv

Vita Kaspare

Ekonomiste
vita.kaspare@pestisanasarmija.lv

Oskars Borovskis

Īpašumu pārzinis
oskars.borovskis@pestisanasarmija.lv

Rīgas 1 korpuss