Sarkanā Katliņa Tradīcija

Dec 2, 2021 | 0 comments

Pestīšanas armija, starptautiska kustība, ir evaņģēliska daļa no universālās Kristīgās Baznīcas. Tā ir baznīca ar plašu sociālo darbu. Pestīšanas armija uzskata sevi par miesu ar divām rokām – garīgu un sociālu. Ar vienu roku mēs aizsniedzam Dievu, ar otru mēs sniedzamies pasaulē.

Katrus Ziemassvētkus mums ir “Sarkanā Katliņa Kampaņa”. Pestīšanas armijas locekļi un brīvprātīgie stāv uz ielām un iepirkšanās centros ar sarkaniem katliņiem, ievācot naudu priekš tiem, kam ir vajadzība. Šī tradīcija sākās Sanfrancisko 1891. gadā, lai sniegtu Ziemassvētku vakariņas par brīvu cilvēkiem, kam ir vajadzīgu. Jau daudzus gadus cilvēki visapkārt pasaulei ir dāsni piedalījušies šajā iniciatīvā. Latvijas cilvēkiem tā vēl ir jauna tradīcija, taču mēs ceram, ka tā drīz kļūs par svarīgu Ziemassvētku svinību daļu! Ziemassvētki ir īpašs gada periods, piepildīts ar mīlestību, laipnību un cerību! Lai tas arī ir laiks, kad aizsniegt cilvēkus ar laipnību un atbalstīt tos, kam paveicies mazāk!  

Katrs cilvēks var sniegt devumu. Katrs devums ir laipni aicināts un svarīgs. Tas palīdzēs izmainīt kāda cilvēka dzīvi uz labo pusi! Ievāktā nauda tiks tērēta zupas virtuvēs, vasaras ģimenes un bērnu nometnēs, un lai palīdzētu cilvēkiem izaicinošās situācijās. Sarkanos katliņus varēs redzēt uz Latvijas ielām, kā arī virtuāli. Lūdzu nepaej garām sarkanam katliņam!

Ziedojumiem internetā: R/O Pestīšanas Armija, Bruņinieku iela 10a, LV-1001, Rīga, Reģ. Nr.90000158170, Konts LV87RIKO0000080011705, Luminor Bank ASSWIFT code: RIKOLV2X

Vai šeit  – https://pestisanasarmija.lv/. Lai jums priecīgi un miera pilni Ziemassvētki!