Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Bērnu rīts

[wptabs style=”wpui-light” mode=”horizontal” background=”false”][wptabtitle]Apraksts[/wptabtitle][wptabcontent]

No 2013. gada februāra dienas aprūpes centrā „Patvērums” ir uzsākts jauns sociālais pakalpojums ģimenēm ar bērniem „BĒRNU RĪTS”.
Mūsu mērķis ir sniegt sociālpsiholoģisku atbalstu vecākiem un bērniem un pilnveidot vecāku – bērnu savstarpēju sadarbību. Vecākiem un bērniem ir iespēja apmeklēt nodarbības, kas veicina dažādu sociālo prasmju un iemaņu attīstību, vecāku un bērnu savstarpējo komunikāciju, kā arī vecāku savstarpējo atbalstu.
„Bērnu rītos” mazie var izpausties gan muzikāli, gan radoši – mēs kopā brokastojam, draudzējamies, dziedam, dejojam, rāpojam, lecam, spēlējam dažādas spēles, zīmējam, līmējam, veidojam un apgūstam daudz citu prasmju, kas noderēs uzsākot bērnu dārza gaitas.Arī mammām ir iespēja gan radoši izpausties, reizēm atcerēties bērnību un darboties kopā ar mazuli, gan arī paplašināt savu zināšanu loku, piedaloties vecākiem organizētos semināros, radošās un praktiskās nodarbībās.
Jūnijā arī devāmies ekskursijā uz Iecavu, kur apciemojām Trušu pilsētiņu Codē un Dobuļu zoodārzu, kā arī izbaudījām brīnišķīgu atspirdzinājumu un atpūtu karstajā dienā Pestīšanas armijas Bērnu darbu vadītājas Ilonas Rasas-Trūpas viesmīlīgajās mājās.
Nepieciešamības gadījumā, vecākiem ir iespēja izmantot arī dušas un veļas mazgājamo mašīnu. Kā arī ir iespējams saņemt psihologa konsultācijas.

Nodarbībās piedalīties tiek aicināti vecāki ar pirmsskolas vecuma bērniem (no 2 līdz 5 gadiem)

Gaidīsim JŪS
PIRMDIENĀS, TREŠDIENĀS, CETURDIENĀS UN PIEKTDIENĀS no plkst. 10.00 līdz 12.00
LŪDZAM IEPRIEKŠ PIETEIKTIES!
Pakalpojums ir bez maksas!
Pieteikties iespējams:
-Zvanot pa tālruni: 29238052
-vai ierodoties personīgi dienas aprūpes centrā „Patvērums”
Darba dienās no 11.00 līdz 17.00 (durvju kods 3 )
Adrese: Bruņinieku iela 10a, Rīga

[/wptabcontent]
[wptabtitle]Bilžu galerija[/wptabtitle][wptabcontent]


[/wptabcontent][/wptabs]