Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Virsniece Harryette Raihl uzsāk kalpošanu Latvijā

Es nevaru jums izstāstīt, cik sajūsmināta esmu beidzot būt šeit, Rīgas 1. korpusā! Esmu aizpildījusi dokumentus, lūgusi, kravājusies, aizpildījusi vēl dokumentus, pirkusi nepieciešamās lietas, salikusi daudz personīgo lietu noliktavā, pildījusi vēl vairāk dokumentu, atvadījusies no ģimenes un draugiem un… vai es minēju, cik daudz dokumentu aizpildīju?
Aleluja! Beidzot esmu šeit ar jums! Jau tagad un, pat pirms es ierados, es sajutos mīlēta un gaidīta. Majori Tufstromi un kapteine Sāra daudz rakstīja par dzīvi un cilvēkiem šeit, Latvijā, un man šķiet, ka daudzus no jums jau pazīstu un esmu “mājās”!
Tagad gribu nedaudz pastāstīt par sevi. Mana māte un tēvs 36 gadus bija Pestīšanas armijas virsnieki, tādēļ es uzaugu šajā Armijā! Mana tēva ģimene piederēja Pestīšanas armijai un tāpat arī manas mātes ģimene. Bet manas mātes vecvecmāmiņa un vecvectēvs uzzināja par Pestīšanas armiju pēc tam, kad bija paslēpušies uz kravas kuģa un izbēguši no Odesas Krievijā (kā to tolaik dēvēja). Tas ir skaists mīlas stāsts… Bet citai reizei.
Es biju precējusies 32 gadus, bet tad mans bijušais vīrs nolēma, ka viņš vairs nevēlas būt virsnieks un precēts, un viņš pameta mani. Piedzīvotās sāpes tuvināja mani Kungam, un iemācījos pilnībā paļauties uz Viņu un vienmēr uzticēties Jēzum.
Man ir 2 skaistas meitas, kuras vēlas atbraukt un apskatīt Latviju, tādēļ varbūt jums sanāks viņas satikt. Mana jaunākā meita Džekija dzīvo Džordžijā, ASV. Viņa ir atbildīgā par Pestīšanas armijās draudzēm un to svētdienas skolu Bībeles studiju mācību programmu. Mana vecākā meita Harieta ir precējusies ar labāko znotu pasaulē! Viņi ir Pestīšanas armijas virsnieki un atbildīgi par jauniešiem lielā ASV reģionā. Un pats labākais – es esmu vecmāmiņa! (Viņi sauc mani par nanu). Kolins (8) un Edisona (6) ir labākie mazbērni pasaulē!
Esmu kalpojusi Pestīšanas armijā 35 gadus. 13 gadus es dzīvoju Aļaskā, tad Havaju salās un dažādās citās vietās Rietumu teritorijā. Esmu viesojusies daudzās valstīs, bet Latvija ir pirmā ārvalsts, kurā esmu dzīvojusi. Tādēļ joprojām esmu ļoti sajūsmināta būt šeit.
Es šeit esmu jauniņā un daudz ko nezinu, tādēļ man ir vajadzīga jūsu palīdzība.
Es zinu, ka es ļoti mīlu Jēzu un manī ir kvēla vēlme palīdzēt arī citiem Viņu iepazīt un iemīlēt!
Tādēļ šis ir tas, ko es vēlos, lai mēs kopā darītu nākamajos mēnešos:
1) mīlēsim Jēzu (un mācīsimies par Viņu no Rakstiem);
2) mīlēsim cits citu (mūsu draudzes ģimeni);
3) dosimies Rīgā un palīdzēsim arī citiem iepazīt un iemīlēt Jēzu!
Bet atceraties – jūs nevarat parādīt to, kas jums nav. Mana lūgšana ir, lai jūs katrs mīlētu To Kungu.