Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Katliņš 2017

Ir noslēgusies Pestīšanas armijas rīkotā labdarības akcija “Ziemassvētku katliņš”, kas noritēja 2017. gada decembrī. Sadarbībā par Rimi veikalu tīklu katliņš bija redzams Rīgā, Bauskā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Valmierā. “Ziemassvētku katliņš” bija arī Saldū pie veikala “Maxima”, Bauskā veikala “Top” un pie Rīgas Doma “Santa Lucia” koncertā.
Akcijas mērķis bija sagādāt svētku maltīti trūkumcietējiem, aicinot cilvēkus atvērt savas sirdis labestībai un sniegt ziedojumus, lai palīdzētu tiem, kam klājas grūti. Tādā veidā Pestīšanas armija vēlas parādīt Dieva gādību un mīlestību ikvienam.
Vēlamies izteikt sirsnīgu pateicību visiem ziedotājiem un atbalstītājiem. Šogad “Ziemassvētku katliņā” tika saziedoti EUR 5192.83. Ziedojumu vākšanā iesaistījās 124 brīvprātīgie. Saziedotie līdzekļi tika izlietoti Ziemassvētku pusdienās 10 zupas virtuves Latvijā. Svētku pasākumos piedalījās 989 cilvēki. Labdarības zupas virtuves apmeklētāji varēja baudīt bagātīgu svētku maltīti pie skaisti klātiem galdiem un dzirdēt arī Dieva Vārdu.
Pestīšanas armija izsaka lielu pateicību ikvienam ziedotājam, kas atvēra savu sirdi. Tas tuvināja cilvēkus, kas nonākuši grūtībās, ieraudzīt Dieva mīlestību, rūpes un Viņa klātbūtni cilvēku dzīvēs.

[folderslideshow folder=”wp-content/Pics/Katlins2017/” width=550 padding=10 border=0 interval=5000 pagination=false effect=fade]