Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Es gribēju justies citādāk, un kopā ar Dievu es to sajutu.

Bauskas korpusa jauniete Diāna Ratiņika.
Dievs manā dzīvē ir ieņēmis lielu lomu. Pateicoties Pestīšanas armijai, es to esmu pamanījusi aizvien vairāk un vairāk. Ir bijuši tik daudz grūtu brīžu manā dzīvē, bet vienmēr kaut kā viss ir sakārtojies pa vietām.
Es atceros, kad biju mazāka un pirmo reizi aizbraucu uz Pestīšanas armijas nometni. Man tieši tad bija dzimšanas diena. Es sajutos mazliet savādāk, esot apkārt citiem cilvēkiem un citā vietā, bet man šī sajūta patika. Es redzēju, ka šiem cilvēkiem tiešām rūpēja, lai mēs bērni iepazīstam Dievu un Jēzu. Man ļoti patika nometne. Tajā es sapratu, ka mana dzīve mainīsies. Tieši no tā laika es sapratu, ka nekas īsti nebūs kā agrāk. Es ļoti vēlējos mainīties, jo man nepatika tā sajūta, ko jutu sevī. Es gribēju justies citādāk. Kopā ar Dievu es to sajutu. Tagad, kad braucu uz nometnēm nevis kā dalībnieks, bet gan kā palīgs, ir citādāk. Es tagad varu izjust to, kā bērniem māca par Dievu, un man šī pieredze atvēra acis uz nākotni.
Tagad es zinu, ko es gribu savā dzīvē. Es vēlos to ziedot Dievam. Man vislabāk patika tas, ka man uzticēja spēlēt ludziņā, kuras rādījām mazajiem. Manu sirdi saviļņoja tas, ka es varēju stāstus pastāstīt, kā es to vēlos. Es varēju par Dievu pastāstīt pati savā veidā, un es biju tik laimīga, kad man uzticēja šo pienākumu, kurā es varēju izpausties. Mākslas valodā var pastāstīt par to Kungu, un es to pieprotu vislabāk. Patika palīdzēt, darboties, un pat uzklausīt mazos un lielos. Pieredze, darbojoties kā palīgam, ir neaizmirstama. Noteikti piedalīšos nākamos gadus, jo es vēlos turpināt savu ceļojumu kopā ar to Kungu.