Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Atskats uz vīriešu konferenci

17. septembrī, Rīgas 2.korpusā notika konference vīriešiem. Konferencē piedalījās 70 vīriešu no dažādiem Pestīšanas armijas korpusiem un institūcijām Latvijā.
Tas bija pirmais šāda veida pasākums Pestīšanas armijā Latvijā un mēs ceram, ka šādas konferences kļūs par ikgadēju notikumu.
Nav noslēpums, ka vairākos korpusos vīriešu ir pavisam maz un tādēļ konferences rīkotāji vēlējās, lai vīrieši aizdomātos par šādu jautājumu – Kā piesaistīt draudzei vairāk vīriešu? Un, ko mēs katrs varam lietas labā darīt?
Tas bija lielisks laiks! Brāļi kopā lūdza, slavēja Kungu, liecināja par to kā viņi ir nākuši pie Dieva un kā sāka apmeklēt Pestīšanas armiju.
Īpaši priekš konferences tika sagatavota lekcijas par trīs tēmām: “Vīrieša loma ģimenē”, “Vīrieša loma draudzē”, “Laulība ar nekristieti”
Pārtraukumos starp mācību tēmām, brāļiem tika dota iespēja nelielās grupās paŗrunāt šīs tēmas un izteikt savu viedokli.
Bija interesanti dzirdēt dažādos pestīšanas stāstus un kopā ar brāļiem priecāties par to kā Dievs strādā mūsu korpusos un ārposteņos.
Īpašs paldies brāļiem un māsām no Rīgas 2.korpusa, kas konferences dalībniekiem pagatavoja garšīgas brokastis un pusdienas.
Pestīšanas armijas resursu interneta lapā būs pieejami arī video fragmenti no konferences.