Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Velo brauciens 2017

Sveiki! Laiku pa laikam pie mums paciemojas kāda siltāka diena, un tādas dienas mums ļauj mazliet pasapņot par to, kāda tad būs vasara un kā mēs to pavadīsim. Ļoti ceram, ka viens no šiem Jūsu sapņiem ir izbraukt uz pāris dienām kaut kur ar riteni, paskatīties Latviju. Kam jau ir pieredze, tie noteikti to jau ir novērtējuši kā brīnišķīgu iespēju vasarā būt pie dabas, bet, kam tas vēl tikai sapņa līmenī, ziniet – acis darba izbijās, rokas/kājas darba nebijās! Pestīšanas armija jau desmito gadu piedāvā pavisam nesportisku velo braucienu 3 dienu garumā. Mēs neskrienam, nesteidzamies, daudz apkārt veramies, daudz ēdam, runājamies… un pavisam nemanot nobraucam kādus 150km 🙂
Šogad, atzīmējot 10 gadu jubileju šiem velobraucieniem, vēlējāmies atgriezties tur, kur reiz viss sākās – Burtniekos. Kā toreiz, tā arī šoreiz Burtnieku ezers ir vien maza daļa no brauciena un tomēr mūsu atmiņās pirmā reize ir spilgti palikusi kā “Burtnieku brauciens”, varbūt tā būs arī šoreiz. Sāksim mēs ar agru ierašanos Valmierā piektdienas rītā, lai aizsāktu 3 dienu braucienu gar Burtnieku ezeru un tālāk gar Salacas upi uz pludmali Ainažos 🙂
Jaukam naktsmieram mums līdzi noderēs sava telts un guļammaiss. Komfortam – ērti apavi un papildus drēbju kārtas gadījumam, ja uzlīst. Drošībai – ķivere. Visa velobrauciena laikā līdzās būs arī pavadošais transports, kurā ērti varēs novietot visas līdzi paņemtās mantas, izņemot ķiveri 🙂 Paguruma gadījumā arī Jums ir iespēja pārsēsties mašīnā un atvilkt elpu.
Praktiska informācija:
Dalības maksa ir 15 eiro, kas ietver ēdināšanu, ieejas biļetes apskates objektos, velosipēda apkopi (ja nepieciešams). Papildus transporta izdevumi (no Rīgas): 4,20 eiro vilcienam no Rīgas uz Valmieru un 5,00 eiro autobusam no Ainažiem uz Rīgu.
Velosipēdus un kādas lielākas līdzi ņemamās mantas ir iespējams atgādāt divu dienu laikā pirms brauciena uz Bruņinieku ielu 10a, Rīgā un tad tie tiks nogādāti uz Valmieru ar mūsu transportu (arī atpakaļceļā).
Izbraukšana – 30.06.2017 piektdienas agrā rītā 6:21 ar vilcienu no Rīgas dzelzceļa stacijas, Valmierā ar visiem kopā sapulcējoties pie Dzelzceļa stacijas 9:00.
Atgriešanās – 02.07.2017 ar autobusu no Ainažu autoostas 18:20, Rīgā ierodoties 20:50.
Ir pieejamas naktsmītnes naktī pirms un pēc velobrauciena, tad, ja Jums tādas ir nepieciešamas.
Maršrutu esam izbraukuši, un ir ticība, ka šis būs vēl viens labs brauciens, ko vēl ilgi atcerēties. Protams, aprīļa beigās izbraucot pa Latviju ir nepieciešama laba deva iztēles, lai stādītos priekšā, ka jūnijā pumpuri jau ir lielas lapas, ziemeļu vēji ir norimuši un saulīte mazliet svilina. Maršruts nav pārbagāts ar cilvēka sasniegumiem arhitektūrā vai kādā citā arodā, kā primāro sniedzot dabu, ūdens straumes skaņu, uguns sārtas klintis, neaprakstāmus saulrietus un mūs vienu otram. Novērtēsim, ka Kāds ir radījis lietas daudz vērtākas par visu, ko jel kad spēs cilvēks.
Pieteikšanās:
Pieteikšanās aizpildot Reģistrācijas veidapu, nosūtot to uz jauniesi@pestisanasarmija.lv un iemaksājot dalības maksu 15 eiro apmērā. Vairāk informāciju var iegūt zvanot pa tālruni 22117759 (Artūrs) vai 26317456 (Ilona). Pieteikšanās līdz 22.jūnijam, bet vietu skaits ir ierobežots.

Tour De Zemgale 2016 – atmiņas, smaids uz lūpām, ilgas… brauciens, kam vieta atmiņās uz gadiem garantēta 🙂

Tour De Vidzeme 2015:
Rauna – Smiltene – Strenči – Seda – Trikāta – Valmiera
Bija makten forši!

Nedēļas nogale uz riteņiem 2014.gada vasarā. 3 dienas, 30 dalībnieki un 170 kilometri… Daugavpils – Krāslava – Aglona – Špoģi – Daugavpils

Eesti 2011 – viens no visu laiku skaistākajiem braucieniem 🙂