Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Tour de Vidzeme!

velo_small

Sveicināti tie, kas kopā ar mums jau ir ceļojuši pa Latviju, un tie, kas tādu iespēju vēl tikai apsver! 🙂
Mūsu velo ceļojumi aizsākās 2008. gadā ar braucienu Valmiera – Burtnieku ezers – Vaidavas ezers – Cēsis. Pa šiem gadiem visi Latvijas virzieni apceļoti un nu atgriežamies tur, kur reiz viss aizsākās… Vidzemes tūrei otrais piegājiens. Šoreiz visu aizsāksim 17. jūlijā Raunā… skaista pilsēta, pilsdrupas, baznīcas. Tālāk ceļš jau ved uz Smilteni, kur mūs gaida brīnišķīga pilsēta, velo trase un pelde ezerā. Otrā diena – gleznains ceļš uz Strenčiem, dabas takas, stāsts par Sedas ciematu. Trešā diena – Trikāta, Valmiera, Sajūtu taka… tad mazliet skumīga atvadīšanās un mājupceļš. Nakšņojam teltīs, uz riteņa nominamies ap 50km dienā, 3 reizes dienā gardi paēdam. 🙂
Izbraukšana no Rīgas autoostas 8:30 ar autobusu „Rīga-Gulbene-Balvi” līdz pieturai Raunas pagrieziens. Velosipēdus pie zivju paviljona sākot no 8:00 varēs ievietot mūsu mikroautobusā. Bet ja ne ar autobusu, tad tiekamies 11:00 Raunā. Mājupceļš aizsāksies 18:32 ar vilcienu no Valmieras. Ceļa izdevumi apmēram 5 eiro vienā virzienā.
Velobrauciena dalības maksa 15 eiro, kas iekļauj gardas maltītes; ieejas biļetes, kur tādas vajadzēs; velosipēdu pielabosim, ja kas gadīsies un par naktsmītnēm parūpēsimies… ak jā, naktsmītnes – guļam mēs teltīs, labierīcības būs pieejamas, elektrību telefonu uzlādei ar sagādāsim. Pirmajā naktī paliekam mācītājmuižā Smiltenē, bet otrajā pie Pestīšanas armijas korpusa Sedā.
Dalība velobraucienā neprasa ne lielus līdzekļus, ne dižu fizisku sagatavotību… tāpēc tiekamies 🙂 tik padod ziņu!

Pieteikšanās veidlapu sūtīt uz ilona.rasatrupa@pestisanasarmija.lv.

2014. gada velobrauciens: Daugavpils – Krāslava – Aglona – Višķi – Daugavpils