Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

PAMS jaunā sezona

Ir sācies jaunais gads un arī jaunā mūzikla sezona. Jau 17. janvārī 60 bērnu no 8 pilsētām dosies uz Rīgu, lai sāktu gatavoties lielajam pavasara mūziklam “Ilgais ceļš tuksnesī”, kurā mēs redzēsim un dzirdēsim stāstu par Mozu un Izraēla tautu.
Dumpinieku vadonis, pravietis, likumdevējs – Mozus ir spēcīga personība Izraēla tautas vēsturē. Kādā neparastā brīdī, esot tuksnesī, Dievs viņu aicina atstāt gana dzīvi un kļūt par tautas cēlēju, sūtot viņu konfrontēt faraonu un atbrīvot Dieva tautu no verdzības Ēģiptē. Un kāda ir Mozus pirmā reakcija? Ļoti cilvēciskas bailes no neveiksmes. “Kas es esmu, lai to darītu?” viņš vaicā. “Man nepadodas runāt un es nezinu, ko teikt. Lūdzu, Kungs, sūti kādu citu.” Līdzīgi, kā daudzos stāstos Bībelē, liela garīga notikuma centrā mēs atrodam cilvēkus, kuri līdzinās mums pašiem. Mozus stāsts mums atgādina, ka Dievs var darboties caur mums, pat ja jūtamies vāji. Mēs ceram, ka šis darbs sniegs šādu iedrošinājumu gan mūzikla dalībniekiem, gan skatītājiem.
Kā vienmēr, būsim priecīgi par brīvprātīgajiem, kuri vēlētos dalīties savos talantos, mācot aktiermeistarību, dejošanu, dziedāšanu, darinot tērpus un dekorācijas.
Vairāk informācijas var iegūt, rakstot uz darta.seso@pestisanasarmija.lv