Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Enģeļu stāsts


baiba

Dievs uzrunāja un ielika sirdī sapni par jaunu, krāšņu muzikālu izrādi „Eņģeļu stāsts” šā gada novembrī. Sākotnēji tas šķita neiespējami, taču pilnībā paļaujoties uz Debesu Tēti, viss ir iespējams!
Es ticu, ka šī izrāde ne tikai sasildīja un iepriecināja, bet arī aizsniedza cilvēku sirdis ar evaņģēliju un Dieva mīlestības vēsti.
Izrādes būtība sevī ietver dziļāku mērķi mūžības izpratnē. Tās pamatideja ir atgādināt par mūsu aicinājumu virs zemes, ka mēs šeit esam ar konkrētu misiju – mērķi un uzdevumu un to, ka brīnumi notiek katru dienu. Mums tiem vienkārši jātic, tikai tad tie piepildās!
Izrāde ir pietiekami nopietna un vispusīga, lai uzrunātu gan pieaugušos, gan aizrautu arī mazākos skatītājus. Izrādē savu dalību ņem mazāki un lielāki bērni.
Mūsu radošā komanda vēlējās aizsniegt tās ģimenes, kurās pastāv ilgstošas emocionālās, fiziskās un finansiālās problēmas, jo mēs ticam Jēzus mīlestībai un jauna ceļa sākumam uz BRĪNUMU katrai šādai ģimenei.
Muzikālo izrādi ”Eņģeļu stāsts” rādījām Pestīšanas armijas telpās, Alojas dienas centrā un Tukuma Ledus hallē.

Īpaša pateicība par izrādes tapšanu DEBESU TĒTIM, kurš dod sapņus un drosmi to īstenošanā, manam DZĪVESDRAUGAM un meitiņai par visāda veida atbalstu.
Paldies Montai par teksta koriģēšanu un ierosinājumiem.
Paldies Sindijai, kura ar prieku atsaucās, iesaistījās, palīdzēja video izveidošanā un mācīja bērniem dziedāt.
Paldies Artūram par palīdzību tehniskajos jautājumos.
Paldies Kārlim par brīnišķīgu dzīvās mūzikas izpildījumu izrādes laikā.
PALDIES katram, kurš sniedza jebkāda veida atbalstu izrādes tapšanā:
Bērniem, kas atsaucās un vecākiem, kuri atbalstīja;
Paldies Pestīšanas armijas komandai un darbiniekiem!
Paldies tiem, kas lūdza, stiprināja, kalpoja un palīdzēja;
Paldies sponsoriem, organizācijām, sadarbības partneriem, kas ziedoja; ĪPAŠI LIELS PALDIES Ozoliņa konditorejai, Zelta Vārpai un Ivo Jēkabsonam;
Paldies ”Dailes teātrim” un Baibiņai par tērpiem.
Paldies „Dekonomai” par brīnišķīgajām dekorācijām. Tas mūsu stāstu padarīja izcili krāšņu!
Paldies Astriņai par izveidoto pili un citām skaistajām dekorācijām;
Paldies Sabīnei,kas nodrošināja kārtību, pieskatīja bērnus un kopā ar viņiem gatavoja svētku mielastu un pārsteigumus!
Paldies Dārtai par filmēšanu un fotografēšanu!
Paldies visiem, kas atnāca; paldies visiem, kas bija kopā ar mums.
Paldies Dievam par Jums katru ikvienu, par Dieva žēlastību un Viņa vadību mūsu dzīvēs. Mēs viens otram varam būt par atbalstu un svētību!

No sirds lūdzot un svētījot
„Tas Kungs lai tevi svētī un lai tevi pasargā! Tas Kungs lai apgaismo savu vaigu pār tevi un lai ir tev žēlīgs! Tas Kungs lai paceļ savu vaigu uz tevi un lai dod tev mieru”
/4.Mozus 6:24-26/

Lai mums kopā visiem izdodas!
Mīlestībā,
Dienas centrs „Patvērums” vadītāja
Baiba Priedīte – Strode

DAŽAS ATSAUKSMES

Man ļoti patika pasākums, bija prieks redzēt bērnus aktīvi iesaistāmies. Piedzīvoju patiesu prieku redzot gan mazos, gan lielos bērnos uguntiņu pēc Jēzus! Bija interesanti redzēt bērnu radošumu, pasākumā bija jūtama patiesa kristīga sadraudzība. Paldies, par šo jauko pasākumu! Paldies, par jūsu ieguldījumu! 🙂 Linda

Muzikālā izrāde mani dikti uzrunāja, īpaši Dieva vārdi un dziesmas! Varēja sajust Tēva klātbūtni! Eņģeļu stāsts visiem! Es tiešām raudāju, asaras bira no aizkustinājuma. Janeta

Reizēm, noskatoties lielo teātru izrādes, kuras radījuši profesionāli režisori, kurās spēlē profesionāli aktieri, sirdī paliek tukšums… Nevajag būt lielam profesionālim, lai dāvātu sirds siltumu citiem. Tāpēc es ļoti pateicos par šo izrādi, par Jūsu ieguldīto darbu un laiku, ko veltījāt, lai dotu visiem skatītājiem mīļas sajūtas un priecīgus brīžus. No vienkārša stāsta katrs saņēma, ko viņa sirds kāroja – skaistās dziesmas, bērnu piedalīšanās, interesantie personāži ar savdabīgajiem raksturiem un katram personāžam raksturīgajiem tērpiem, uz ekrāniem projicētais kino, kas ļoti labi papildināja kopējo izrādes domu, un visbeidzot pats galvenais – vēsts par to, ka Dievs mūs mīl un ir vienmēr mums blakus. Personīgi man bija brīži, kad sariesās acīs asaras, bet tās bija prieka asaras! Paldies Jums. Monta