Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Labdarības akcija Liepājā

IMGP1283_crpd1

“Palīdzi palīdzēt citiem” – labdarības akciju ar šādu nosaukumu šajos Ziemassvētkos īsteno Pestīšanas armija. Laikā no 20. līdz 23. decembra no pulksten 15 līdz 20 tirdzniecības centrā “Ostmala” būs novietots ziedojumu katliņš, kurā ikviens varēs ievietot savu artavu. Saziedoto naudu tērēs, lai palīdzētu trūcīgajiem liepājniekiem.
Pestīšanas armijas Liepājas korpusa vadītāja kapteine Velta Udarska pastāstīja, ka katru dienu ī organizācija dažādos veidos palīdz trūcīgajiem liepājniekiem. “Trīs reizes nedēļā darbojas zupas virtuve, un kopā pagājušajā mēnesī mēs izdalījām 1712 porciju ēdiena, ko saņēma 101 cilvēks,” stāstīja V. Udarska. “ogad katru mēnesi esam iepriecinājuši 28 ģimenes ar pārtikas pakām, kurās ir viss nepieciešamais, lai pagatavotu pusdienas. Trešdienās pie mums var nomazgāties dušā un izmazgāt drēbes. Tāpat katru piektdienu dalām cilvēkiem lietotas drēbes.”
Korpusa vadītāja pastāstīja, ka Pestīšanas armijā liela uzmanība veltīta bērniem un jauniešiem: “Mums notiek vasaras un ziemas nometnes un dienas klubiņi. Trešo gadu Pestīšanas armijā Rīgā darbojas mūzikla skola, kurā sabrauc bērni no dažādām Latvijas vietām, lai attīstītu muzikālās prasmes, sagatavojot izrādi, ko parāda kādā no Latvijas pilsētām. Šogad maijā tāda bija Liepājā.”
Nākamgad Pestīšanas armijas Liepājas korpuss īstenos pēdējo kārtu projektā “Mājai, ģimenei un atpūtai”. Tā mērķis ir sekmēt dalībnieku labklājību un attīstīt sociālās attiecības, kas nākotnē uzlabotu dzīves kvalitāti un motivāciju.
Veidojas arī jauns palīdzības sniegšanas veids Liepājas korpusā – palīdzība ārkārtas situācijās. “Mēs drīz būsim gatavi arī šādi kalpot cilvēkiem, kas nonākuši nelaimē,” sacīja V. Udarska.

© “Kurzemes Vārds”