Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

“EYE_2014” Kongress

EYE

EYE 2014 jeb Eiropas jauniešu tikšanās kopā ar Ģenerāli André Koksu un komisāri Silviju Koksu notika Vācijā no 14.-17.augustam. Šo vērienīgo pasākumu apmeklēja vairāk kā 600 jauniešu no Eiropas vecumā no 15-25 gadiem. Latviju pārstāvēja 6 meitenes no Liepājas, Bauskas, Drustiem un Rīgas.
Šī pasākuma tēma bija „Vīzija un Rīcība”. Kopīgi priecājāmies par to, ko Dievs dara, un vēlējāmies saskatīt un atbildēt Viņa aicinājumam, jo saprotam, ka svarīgi ir ieraudzīt Viņa VĪZIJU un Viņa gribu mūsu dzīvē un tikt izaicinātiem konkrētai RĪCĪBAI.

Lauras Slaidiņas iespaidi par šo tikšanos.
Man un vēl citām meitenēm bija brīnišķīga iespēja nokļūt Eiropas jauniešu kongresā “EYE_2014” Vācijā.
Šis pavadītais laiks man paliks atmiņā kā spilgts, emocijām bagāts piedzīvojums, ar Dieva klātbūtni un svētībām bagāts laiks. Man bija patiess prieks satikt un iepazīt jauniešus no citām Eiropas valstīm.
Esmu uzzinājusi daudz ko jaunu par Dievu dažādos semināros un sapulcēs par svētdarīšanu un par to kā sadzirdēt Dieva aicinājumu. Uzzināju arī dažas praktiskas lietas par grāmatu rakstīšanu un blogošanu internetā. Šajā laikā esmu daudz domājusi par savu dzīvi, un turpmāk centīšos mainīt savu rīcību, kas brīžiem bija nepareiza.
Vislielākais prieks bija pagodināt Dievu caur dažādām slavas dziesmām, piemēram, “One army, one vision, one message.” Īpaši emocionāls bija laiks, ko varēja pavadīt lūdzot Dievu un esot kopā ar Viņu lūgšanās vai klusumā, lasot Bībeli un saņemot aizlūgšanu.
No sirds pateicos Tēvam par iespēju nokļūt Vācijā un piedzīvot šo brīnišķo laiku kopā ar citiem.