Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Riteņbrauciens 2014

velo_mAicinām Tevi pievievoties riteņbraucienā, kuru nu jau organizējam 5. reizi. Šajos gados ir aplūkota gan Vidzeme, gan Kurzeme un pat Igaunija. Šogad 27.-29.jūnijā aplūkosim zilo ezeru zemi Latgali! Brauciena kopējais garums plānots ap 140km, ko pieveiksim 3 dienās, ik dienu braucot vidēji 5 stundas. Šo dienu laikā tiks aplūkota Daugavpils, Krāslava, Aglona, kā arī vienu nakti paliksim Daugavas krastā un otru pie ezera. Ļoti ceram uz brīnišķīgiem laika apstākļiem, lai nekas netraucētu mums aplūkot iespējams visskaistāko Latvijas pusi. Dalības maksa ir 15euro, kas sevī ietver ēdināšanu, naktsmītņu izdevumus, apskates objektus un velosipēdu uzturēšanu tehniskā kārtībā. Papildus izdevumi Tev būs nokļūšana ar sabiedrisko transportu līdz Daugavpilij un atpakaļ, kas no Rīgas kopā maksā vēl 15euro.

Līdzi jāņem telts un guļammaiss, jo dzīvosim svaigā gaisā 🙂 rezerves drēbju kārta, ja nu uzlīst 🙁 tā pat noderēs sava krūzīte un karote… tas atvieglos ēdienreizes 🙂 vēlama būtu ķivere, Tevis paša drošībai 🙂 un velobraucēja tiesības, ja Tev jau nav autovadītāja apliecība 🙂 Mums braucienā līdzi dosies mikroautobuss, līdz ar to neko no līdzi paņemtā uz riteņa brauciena laikā vest nevajadzēs.

Plānojam izbraukt 27.jūnijā ar vilcienu no Rīgas 7.40 un Daugavpilī ierasties 11.30. Atgriezīsimies ar vilcienu no Daugavpils 29.jūnijā 17.15 un Rīgā iebraukt 21.20. Ja nedzīvo Rīgā un šie laiki apgrūtina nokļūšanu, tad mēs Tev garantējam naktsmītni jaukās telpās naktī pirms un pēc brauciena.

Kontakti: 26317456; ilona.rasatrupa@pestisanasarmija.lv

Vēlams aizpildīt reģistrācijas veidlapu!

Ceram uz Tavu dalību! 🙂