Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Ziemassvētki pie mums

Ziemassvētki ir laiks, kad mēs svinam bērna dzimšanu, Ķēniņa dzimšanu, kas atnesa pasaulē gaismu. Kad ārā ir tik auksts un tumšs, mēs vēlamies pavadīt laiku ar ģimeni un mīļotajiem. Un mēs kā draudze varam būt par ģimeni apkārtējiem cilvēkiem, it īpaši tiem, kuriem pietrūkst māju siltums un mīļums.
Vairākās Pestīšanas armijas draudzēs – Liepā, Bauskā, Iecavā, Sedā, Daugavpilī, Drustos un Rīgā – tiks rīkotas svinīgas Ziemassvētku pusdienas tiem cilvēkiem, kas nāk uz zupas virtuvi, pensionāriem un vientuļiem senioriem. Svinīgās pusdienas ir īpašākās nekā ierasts – klātas uz izrotātiem galdiem, fonā skanot Ziemassvētku dziesmām – lai radītu prieka pilnu un svinīgi atmosfēru un lai palīdzētu cilvēkiem sajust, ka arī viņi var svinēt šo skaisto laiku.
PA korpuss mazajā Liepas ciematā ir izveidojis lielisku sadraudzību ar vietējo skolu. Liepas korpuss atbalsta vairākus bērnus, apmaksājot tiem siltas pusdienas skolā gada laikā. Un šajos Ziemassvētkos tiks rīkots svētku pasākums 1.-3.klašu skolēniem.
Šajā gadā Ziemassvētku katliņā savu ziedojumu varēs ielikt Bauskā, Daugavpilī, kā arī Āgenskalnā. Daugavpils savākto ziedojumu izlietos vasaras nometnes organizēšanai. Pateicoties Zviedrijas vēstniecības lielajam atbalstam, arī šogad Ziemassvētku katliņu varēja izlikt Doma baznīcā Sv. Lūcijas koncerta laikā.
Īpaši pasākumi tiks veltīti arī brīvprātīgajiem – cilvēkiem, kas pašaizliedzīgi palīdz palīdzēt citiem. Vietējos korpusos tiks rīkoti nelieli pateicības pasākumi, kurā brīvprātīgie varēs baudīt sirsnīgu sadraudzību un pateicību.
Šogad Pestīšanas armijas Mūzikla skolā ir uzvests Ziemassvētku mūzikls „Gani, ganāmpulks un Glābējs”, kas tiks rādīts visā Latvijā trīs decembra nedēļas nogalēs. Skatītāji – gan lieli, gan mazi – varēs noskatīties muzikālo priekšnesumu, kuru rādīs apmēram 20 bērni, un pēcāk piedalīties dažādas rotaļās un dziesmās. Vairāk informācijas par mūziklu šeit.