Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Ko mēs glābjam?

IMGP1215_crpd1

Policists norādīja, ka man ir jāpastājas ceļa labajā pusē.
„Jūs pārbraucāt pie sarkanās gaismas,” viņš aizrādīja. „Tiešām? Esmu pārliecināta, ka vēl dega dzeltenais.”
„Viss ir nofilmēts. Ja vēlaties, varat apskatīties video. Jums tas nozīmēs 4 soda punktus un līdz pat Ls 100 liela soda nauda.”
Manī sāka pieaugt panika. Kā es to varēju palaist garām? Kā es samaksāšu tik lielu sodu? Nebūs labi, saņemt 4 soda punktus. Es sekoju policistam līdz viņa mašīnai. Pestīšanas armija ir rakstīts mašīnas tehniskajā pasē. „Ko jūs pestījat?” policists pajautāja ar nelielu sarkasma pieskaņu balsī. Es biju pieķerta, pieķerta pārkāpjam likumu. Es jutos vainīga un gaidīju savas rīcības sekas. Es zināju, ka sekas būs un es nevaru no tā izvairīties. Pēc kāda laika policists atdeva dokumentus un soda kvīti. Ls 40 – es viegli tiku cauri.
Es biju pārkāpusi cilvēku likumu – zemes likumu un man bija jāmaksā par sekām. Kā kristieši mēs ticam, ka pasaulē Dievs radīja arī garīgus likumu – svarīgākais no tiem ir, ka mums ir jādzīvo mīlot Dievu un it visā, ko mēs darām, Viņš ir jānoliek pirmajā vietā. Iespējams, daudzi no mums nemaz neapzinās, ka pastāv arī šādi likumu, vai arī mēs izvēlamies tos ignorēt. Ja mēs pārkāpjam zemes likumu, mums jāuzņemas atbildība par savu rīcību, tad tieši tāpat arī pārkāpjot Dieva likumu, mums ir jārēķinās ar sekām. Bībelē ir rakstīts, ka mēs visi esam pelnījuši sodu – grēka alga ir nāve. No tā nevar izvairīties – tieši tāpat kā man nācās samaksāt Ls 40 sodu.
Bet ar to stāsts nebeidzas, un te arī parādās „pestīšana” vārdā Pestīšanas armija. Mēs nespējam glābt cilvēkus, bet mēs ticam, ka Jēzus spēj un patiesībā, Viņš jau visu ir izdarījis, lai mēs būtu glābti – glābti no sekām, mums pārkāpjot Dieva likumu. Lai samaksātu par mūsu pāridarījumu sekām, Jēzus nāca virs zemes un mira pie krusta mūsu vietā. Armijas misija ir stāstīt cilvēkiem šo labo vēsti, ka Jēzus var glābt mūs no soda. Kādu dienu mēs visi satiksim Jēzu, un tāpat kā policists varēja man parādīt video, kurā es pārbraucu pie sarkanās gaismas, arī Dievs varēs mums parādīt, kā mēs esam pārkāpuši Viņa likumu. Uzticēšanās Jēzum un ticība tam, ka Viņš uzņēmās mūsu pāridarījumu sekas, tas mūs GLĀBS.