Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Rīgas I korpuss

Rīgas I korpuss

vaditaji

Korpusa vadītājs:
Kadets Gints Rodionovs

josla
Rīgas 1 korpuss (draudze) savu darbību uzsāka 1920. gadā. Padomju Savienības laikā draudze piedzīvoja grūtus laikus, jo Pestīšanas armijas darbs tika aizliegts un nebija vairs iespējams noturēt dievkalpojumus, kā arī palīdzēt vajadzībā nonākušajiem. Draudzes vietā, tajā laikā tika atvērts klubs „Oktobris”. Varbūt atceries vai esi dzirdējis par to no saviem vecākiem?
Šodien savas mājas Rīgas 1 korpusā (draudzē) atraduši dažāda vecuma cilvēki. Dienas centrā „Patvērums”, kas atrodas draudzes pagraba telpās 5 dienas nedēļā darbojas bērni pēcskolas aktivitātēs. Šeit satiekas AA un NA grupas, kā arī tiek noturēti dažādi kristīgi pasākumi.
Mūsu draudzes mērķis ir palīdzēt cilvēkiem iepazīt Jēzu, pieaugt sapratnē kā Viņam sekot ikdienas dzīvē un kalpot sabiedrībai mums apkārt. Katru svētdienu mēs tiekamies uz dievkalpojumu, kur kopā pielūdzam Dievu. Tajā pašā laikā bērni satiekas uz kopēju aktivitāti, lai mācītos vairāk par Bībeli un Jēzu. Cilvēkiem ir iespēja tikties mazajās grupās, lai veidotu ciešākas savstarpējās attiecības, kā arī palīdzētu viens otram labāk izprast Dievu.

josla
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena
17:30-18:30 ģitārstunda
19:30-21:00 florbols
(Rīgas 66. spec. vsk.)
Ceturtdiena Sestdiena Svētdiena
10:00-12:00 Skautu nodarbības (7+) 11:00 – Dievkalpojums un
Svētdienas skola bērniem
josla
Bruņinieku 10a, Rīga, LV-1001
Gints Rodionovs mob.26672741
gints.rodionovs@pestisanasarmija.lv
josla