Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Pestīšanas armijas Sociālais centrs Rīgā

Pestīšanas armijas Sociālais centrs Rīgā

vaditaji vaditaji

Institūcijas vadītāji:
Kapteine Aldona Vaineiķe
Palīgkapteine Anita Voznaja

josla
Pestīšanas armijas Rīgas sociālā centrs darbojas kopš 2010.gada un tā mērķis ir sniegt Kristus žēlastību un Viņa mīlestību, lai cilvēki atvērtu Dievam savu sirdi un paļautos turpmāk uz Dievu, ieliekot savas dzīves Viņa rokās. Durvis ir atvērtam ikvienam, kas nokļuvis grūtā dzīves situācijā: gan daudzbērnu ģimenes, gan invalīdi, tie, kam ir piešķirt trūcīgo vai maznodrošināto statuss, pensionāri, bezdarbnieki un cilvēki bez statusa. Katru mēneši Centrā tiek izsniegta silta maltīte simtiem trūcīgi un izmisušu cilvēku, kā arī izsniegts apģērbs un apavi un dota iespēja izmazgāt veļu un nomazgāties dušā.
Centra darbinieki arī dodas regulārās mājas vizītes un sniedz praktisku palīdzību tiem Rīgas iedzīvotājiem, kas paši nespēj tikt galā – palīdzot nokārtot nepieciešamos dokumentus, kā arī sniedzot garīgu atbalstu.
Uzmanību ! Pestīšanas Armijas Sociālais centrs neapmaksā komunālos rēķinus.

josla
Atvērts: trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst 9.30 – plkst.14.00
Trešdienās un ceturtdienās Rīgas sociālajā centrā notiek dievkalpojumi un citas aktivitātes: Bībeles nodarbības, šūšanas grupa, kopīgas šaha spēles. Pēc nodarbībām veidojam kopīgu sadraudzību pie tējas tases. Mēs uzskatām, ka katram cilvēkam ir iespēja mācīties un būt apmācītam, lai taptu par Kristus mācekli un Viņa sekotāju.
josla
Bruņinieku iela 10a, Rīga, LV-1001
Tālr. mob.:
Aldona Vaineiķe – 29194374
Anita Voznaja – 25440063
aldona.vaineike@pestisanasarmija.lv
anita.voznaja@pestisanasarmija.lv
josla