Pestīšanas armijas Zviedrijas un Latvijas teritorija
Biežāk uzdotie jautājumi / Lapas karte / Kontakti /

Atklājumi Jūras dzelmē

Šajā vasarā bērni vecumā no 8 līdz 12 gadiem no Drustiem, Liepas, Iecavas, Bauskas un Rīgas varēja laiku pavadīt dienas nometnēs “Jūras dzelmē”. Tas bija aizraujošs vasaras notikums!
Dienas nometne “Jūras dzelmē” deva bērniem iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku vasaras brīvlaikā. Tās laikā bērni arvien vairāk iepazina Dieva radīto pasauli, šoreiz jūras dzelmē. Dažādās radošās aktivitātes bērni uzzināja, kā Dievs pazīst mūs, dzird mūs, stiprina mūs, mīl mūs un sūta darīt labus darbus. Jūras dzelmē bērni mācījās palīdzēt apkārtējiem, uzzināja par bērniem no citām pasaules daļām un iepazina draugus.
Nometnēs bērni smēlās zināšanas par jūras dzelmi un tās iemītniekiem, dodoties dažādās ekskursijās un pārgājienos – vietējos parkos, upēs un ezeros. Šo dienu laikā bērni dziedāja un dejoja Svinību rifā, sportoja un spēlējās Zināšanu alā, guva jaunas zināšanas Jūras akadēmijā gatavoja našķus Pelikānu ostā un baudīja gardas maltītes.
Paldies visiem brīvprātīgajiem, kas veltīja savu laiku un talantus nometnes tapšanā, kā arī paldies visiem sponsoriem un atbalstītājiem, kas nesavtīgi deva dažādus produktus un izejmateriālus, lai mēs spētu nodrošināt bērniem pilnvērtīgas maltītes dienas laikā.

Nodibinājums “Latvia Charity Bank”;
A/S “Latvijas dzirnavnieks”
A/S “Rīgas dzirnavnieks”;
A/S “Balticovo”;
SIA “Paplāte Nr.1”;
SIA “Nissi”;,
k/s “Baltijas dārzeņi”
SIA “N. Bomja maiznīca “Lielezers”;
SIA “Flora maiznīca”;
SIA “Skrīveru Saldumi”;
A/S “Hanzas maiznīca”
A/S „HKScan Latvia”
Ziedot.lv
Un dažādas zemnieku saimniecības

VIDZEMĒ

RĪGĀ

IECAVĀ